"Художня і красива": Трамп "розмалював" стіну на кордоні з Мексикою

Стіна на кордоні США з Мексикою буде красивою і "художньо спроектованою" конструкцією із сталевих рейок

Про це заявив президент США Дональд Трамп у своєму Twitter, передає Depo.ua.

"Демократи кричать, що не хочуть будувати бетонну стіну, але ми не будуємо бетонну стіну, ми будуємо художньо спроектовану конструкцію зі сталевих рейок, щоб ви могли легко дивитися крізь неї", - написав Трамп.

Він запевнив, що стіна буде "красивою" та одночасно з цим "забезпечить безпеку" США.

Нагадаємо, нещодавно газета The Washington Post підрахувала, що президент США Дональд Трамп за сім місяців до проміжних виборів у листопаді в американський конгрес 86 разів повторив неправдиву заяву про будівництво стіни на кордоні, яку видання називає "уявною".

7 грудня президент США Дональд Трамп попередив про масовий наплив незаконних мігрантів до Аризони, а також закликав конгресменів Ненсі Пелосі і Чака Шумера затвердити фінансування будівництва стіни на кордоні з Мексикою.

1 серпня Трам оголосив, що на кордоні Мексики та Сполучених Штатів Америки розпочалося будівництво стіни.

Згодом Трамп повідомив, що американська влада на зведення стіни на кордоні з Мексикою для вирішення проблем нелегальної міграції вже витрачено $ 3,5 млрд.

Раніше Трамп казав, що одна із причин, згідно з якою США необхідно побудувати стіну на кордоні з Мексикою, – рекордне зростання кількості вбивств упродовж минулого року.

У березні Трамп оприлюднив фотографії початку будівництва загороджувальної стіни на кордоні з Мексикою, яка має захистити Америку від нелегальних мігрантів.

У вересні 2017 року Трамп оголосив про початок будівництва стіни на кордоні з Мексикою.

6 січня 2018 року Адміністрація Трампа запросила у конгресу 18 мільярдів доларів на будівництво стіни на кордоні з Мексикою.

Як відомо, у січні 2017 року Трамп підписав указ про будівництво стіни на кордоні з Мексикою та посилення міграційної політики. При цьому президент США наполягав, що вартість стіни сплатить Мексика.

Та у травні 2018-го президент Мексики Енріке Пенья Ньєто заявив, що країна не буде платити за будівництво стіни вздовж кордону з США.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #США