Грузинський парламент запропонував кандидатуру нового прем'єра: Це не Іванішвілі

Парламентська більшість в Грузії за підсумками переговорів висунуло кандидатом у прем'єри виконуючого обов'язки міністра фінансів, 36-річного Мамуку Бахтадзе

Про це повідомив лідер парламентської більшості, депутат Арчіл Талаквадзе, передає Depo.ua із посиланням на РИА "Новости".

"Команда одноголосно підтримала дану кандидатуру", - заявив Талаквадзе на брифінгу.

Бахтадзе після того, як його представили кандидатом в прем'єри, перерахував свої головні пріоритети, серед яких: повноцінна євроатлантична інтеграція Грузії, проведення фінансових реформ і створення нової економічної моделі, реалізація концепції "малого уряду", при якій держструктури будуть нечисленними, але більш універсальними, і розвиток системи освіти.

Депутат Талаквадзе пізніше заявив журналістам, що тепер правляча команда разом з Бахтадзе приступить до спільних консультацій для формування нового складу кабміну. За його словами, "головний пріоритет Бахтадзе - це освіта".

"Це слово буде головним пріоритетом в нашій команді, за допомогою якого ми протистоїмо злиднях і всім викликам, що стоять перед керівництвом... У команді виділяються кілька лідерів. Що стосується нового складу кабінету міністрів, то вже разом з Бахтадзе почнуться інтенсивні консультації. Наступний тиждень, звичайно ж, буде насиченим, ми постараємося в найкоротші терміни затвердити уряд", - заявив Талаквадзе.

Нагадаємо, 13 червня прем'єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі заявив про свою відставку. Причиною відставки Квірікашвілі ЗМІ називають його розбіжності з урядовою командою.

Сьогодні, 14 червня, президент Грузії Ґіорґі Маргвелашвілі закликав партію "Грузинська мрія" висунути на пост прем'єр-міністра її главу, мільярдера Бідзіну Іванішвілі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна