ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Google дозволяє стороннім додаткам "шпигувати" за користувачами

Google дозволяє розробникам сторонніх додатків аналізувати листи користувачів в поштовій службі Gmail і ділитися отриманими даними з іншими компаніями

Depo.Світ
21 вересня 2018 05:59
ФОТО: depo.ua

Про це заявили у самій компанії Google, передає Depo.ua з посиланням на The Wall Street Journal.

Цю заяву представники корпорації зробили в листі, адресованому американським сенаторам - останні запитували у Google про можливість витоку особистих даних користувачів. У листі йдеться, що корпорація все ще дозволяє розробникам сторонніх додатків сканувати листи користувачів, хоча сама Google відмовилася від цього літа минулого року.

"Розробники [сторонніх додатків] можуть обмінюватися даними [користувачів] з іншими розробниками, якщо вони відкрито розповідають користувачам про те, як використовують їхні дані", - йдеться в заяві Сьюзен Молінарі, віце-президента з публічної політики в Google.

Нагадаємо, керівники великих американських технологічних компаній, серед яких – Amazon, Google і Twitter, 26 вересня розкажуть Сенату США про те, як захищають дані своїх користувачів.

Довідка: Влітку в Каліфорнії підписали закон про конфіденційність даних, метою якого було дати користувачам більше контролю над тим, як компанії збирають і управляють особистою інформацією. Згідно із законом, великі компанії з 2020 року повинні дозволити споживачам переглядати зібрані ними дані, вимагати видалення даних і забороняти їх передачу третім особам.

Окрім того, у травні набрав чинності новий європейський регламент щодо захисту персональних даних – General Data Protection Regulation (GDPR).

Порушення законодавства про конфіденційність може призвести до штрафів у розмірі до 4% від глобального доходу або 20 мільйонів євро залежно від серйозності інциденту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ