UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Голова Мюнхенської конференції: Не варто сприймати так жахливо серйозно "12 кроків до миру в Україні"

Голова Мюнхенської конференції Вольфганг Ішингер порадив "не сприймати так жахливо серйозно" "12 кроків до миру в Україні"

Про це передає Depo.ua із посиланням на ТСН.

За словами Ішингера, Європа не має приймати віддалення Росії і мусить посилювати з нею діалог, тримати двері відкритими, попри дії в Сирії, Грузії, Україні.

Також він здивувався, що "12 кроків до миру в Україні" викликали такий резонанс.

"Так, я особисто підписав цей документ, так, як це зробив і Карл Більд. Але немає причини так обурюватися. Ми робимо багато різних пропозицій і сподіваюся, що час від часу ми робимо розумні пропозиції. Але все це не треба сприймати так жахливо серйозно", – сказав він.

Відомо, що Ішингер називає себе другом України і запам'ятався заявами, що ЄС не має забувати про агресію Росії проти України.

Нещодавно він був у Кремлі, де супроводжував прем'єра Баварії Маркуса Зьодера. 

Нагадаємо, під час форуму три європейські неурядові організації у співпраці з Російською радою міжнародних справ, оприлюднили документ за назвою "12 кроків для більшої безпеки України та євроатлантичного регіону".

Пізніше цей документ загадковим чином зник з сайту Мюнхенської конференції.

Згодом скандальні "12 кроків" про завершення війни на Донбасі знову з’явилися на сайті Мюнхенської конференції.

Генеральний директор Російської ради з міжнародних справ, який є одним з ініціаторів скандального мюнхенського "мирного плану" щодо конфлікту на Донбасі, Андрій Кортунов заявив, що не варто вбачати в цьому документі "зловісні політичні задуми" і "мюнхенську змову".

Довідка: Мюнхенська конференція з питань безпеки була заснована в 1963 році як форум країн-членів НАТО, це міжнародний дискусійний майданчик, який щорічно збирає політичних лідерів з усього світу. 

У 2020 році Мюнхенська конференція з питань безпеки проходила 14-16 лютого. Вона була присвячена темам конфліктів і роззброєння, питанням клімату та охорони здоров'я. Основним профілем конференції був кризовий менеджмент. До німецького Мюнхену завітали близько 35 керівників держав і урядів. Традиційним місцем проведення заходу був готель "Байерішер хоф".

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme