Генпрокурор Нью-Йорка вимагає ліквідувати Trump Foundation. Трамп лютує

Генеральний прокурор штату Нью-Йорк Барбара Андервуд подала позов проти президента США Дональда Трампа і його дітей з вимогою ліквідувати благодійний фонд Trump Foundation

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт генпрокурора штату.

У позові фігурують президент Трамп, Іванка Трамп, Ерік Трамп і Дональд Трамп-молодший.

У позові стверджується, що протягом понад десятиліття спостерігається постійне незаконне поводження, яке включає в себе велику протиправну політичну координацію з президентською кампанією Трампа, повторні і навмисні угоди, які обслуговують особисті і ділові інтереси пана Трампа, і порушення основних юридичних зобов'язань для некомерційних фондів.

Також фонд укладав різноманітні угоди в "корисливих" інтересах і був просто "чековою книжкою".

"Крім того, за дорученням пана Трампа Фонд Трампа незаконно надав широку підтримку своєї президентської кампанії в 2016 році, використовуючи ім'я і кошти Фонду Трампа, які він отримав від громадськості", - заявляє Андервуд.

Крім закриття фонду генпрокуратура Нью-Йорка вимагає стягнути штраф в розмірі $2,8 млн, заборонити Трампові очолювати фонд та подібні організації протягом десяти років, а його дітям - протягом одного року.

Трамп моментально відреагував на позов, заявивши, що це підступи "підлих демократів з Нью-Йорка", зокрема команди колишнього генпрокурора Нью-Йорка, соратника Гілларі Клінтон Еріка Шнейдермана.

Прензидент має намір судитися, а не врегулювати позов.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна