"Газпром" і Угорщина готують угоду про поставки газу в обхід України

Міністр закордонних справ і торгівлі Петер Сійярто прийняв у середу в Будапешті голову ради директорів "Газпрому" та колишнього прем'єр-міністра Росії Віктора Зубкова
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на ЄП, яка цитує прес-службу відомства.

 

"Майбутнє постачання природного газу через Україну невизначене, з огляду на що ми домовилися з "Газпромом" про те, що російська компанія вже цьогоріч постачатиме до Угорщини деякий необхідний для наступного року обсяг природного газу", – заявив після зустрічі Сійярто.

 

"Переговори про це добре просуваються, і відповідно, ми скоро зможемо підписати угоду, яка забезпечить промислове та громадське постачання газу в Угорщину", – додав він.

 

"Минулого року "Газпром" поставив більше газу до Європи, ніж коли-небудь раніше, 202 млрд кубометрів. Реальність, що ґрунтується на існуючій інфраструктурі та змінах у світових цінах на газ, полягає в тому, що Росія і надалі залишатиметься одним з найбільших постачальників природного газу в Європу", – зазначив міністр.

 

Угорське споживання газу, за його словами, досягає 10 млрд кубометрів.

 

Нагадаємо, 12 квітня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Україна має альтернативний план дій на випадок, якщо Росія припинить транзит газу по території нашої держави.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна