UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Євросуд вирішив, що YouTube може не розкривати дані онлайнпіратів

Суд Європейського Союзу у Люксембурзі ухвалив рішення, що відеосервіс YouTube, власником якого є Google, не зобов'язаний розкривати інформацію для ідентифікації людей, які нелегально розміщують відеоконтент без дотримання вимог авторського права.
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на DW.

За рішенням суду, YouTube має на вимогу правовласників повідомити лише поштову адресу користувачів, що займаються піратством, але не їхні електронні адреси, IP-адреси або телефонні номери.

З запитом до Європейського суду звернувся суд у Німеччині, попросивши вирішити судову суперечку між німецькою кінокомпанією Constantin Film та YouTube. Причиною для позову з боку кінокомпанії стало те, що у 2013 та 2014 роках користувачі YouTube розмістили на відеосервісі два фільми без згоди правовласника – Scary Movie 5 та Parker.

Намагаючись отримати дані про онлайн-піратів, кінокомпанія звернулася з відповідною вимогою до адміністрації YouTube. Утім, відеосервіс відмовився повідомити Constantin Film персональні дані користувачів, що порушили авторські права.

У Google привітали це рішення суду, адже відтепер компанії буде простіше ухвалювати рішення щодо того, яку інформацію надавати правовласникам.

Це рішення "забезпечує правову ясність щодо того, якою інформацією доцільно ділитися з правовласниками у випадку висування претензії на авторське право", – заявили в Google.

Нагадаємо, у Google хочуть платити ЗМІ за якісні новини.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme