Європарламент визначився з датою голосування за резолюцію щодо українських в'язнів Кремля

Європарламент 18 липня проведе дебати і голосування за резолюцію щодо українських політичних в’язнів Кремля
 

Про це повідомив посол України в ЄС Микола Точицький, передає Depo.ua.

"Наступного тижня, в четвер (18 липня), в Страсбурзі Європейський Парламент проведе дебати і голосуватиме за резолюцію щодо українських політичних в'язнів Кремля" - написав він на своїй сторінці у Facebook.

"Це чіткий сигнал Росії – політично вмотивовані переслідування громадян України не будуть толеруватись, вони мають бути звільнені!" - підкреслив посол.

Він зазначив, що протягом останніх років Європарламент завжди послідовно підтримував і був справжнім другом України і українська сторона вже співпрацює з новим ЄП для розширення і посилення підтримки.

"Новообраний Європарламент тільки розпочав свою роботу, а звільнення незаконно затриманих громадян України з російського полону вже один з головних пріоритетів на порядку денному" - написав дипломат.

"Звертаюсь із закликом до членів Європейського Парламенту продемонструвати єдність на захист прав людини та підтримати Резолюцію наступного тижня заради звільнення Олега (Сенцова) та всіх інших українських політичних в'язнів Кремля, які виступають на захист свободи, прав людини та європейських цінностей" - заявив Точицький. 

 

Нагадаємо, Кабінет Міністрів пропонує Президенту Володимиру Зеленському призначити Павлу Грибу, Миколі Карпюку, Станіславу Клиху, Олександрові Кольченко, Євгену Панову і ще 6 політв'язням стипендії імені Левка Лук'яненка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна