UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Єврокомісія почала антимонопольне розслідування щодо Amazon

Європейська Комісія розпочала розслідування, щоб з’ясувати, чи використовувала Amazon доступ до бази даних незалежних торговельних представників, які здійснювали продажі на її платформі, порушуючи правила ЄС щодо конкуренції
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт Європейської Комісії.

"Європейські споживачі дедалі більше здійснюють покупки он-лайн. Електронна комерція призвела до зростання конкуренції між торгівцями та запропонувала більше вибору за кращою ціною. Ми маємо переконатися, що великі он-лайн платформи не знищують ці переваги через неконкурентну поведінку. У цьому контексті я прийняла рішення дуже уважно розглянути ділову практику Amazon, зокрема, в контексті подвійної ролі цієї платформи як ринкового місця та як торгівця, щоб оцінити відповідність такої ролі правилам конкуренції в ЄС", - зауважила з цього приводу Єврокомісар з питань конкуренції Маргрете Вестайгер (Margrethe Vestager).

Причиною розслідування стала практика Amazon збирати дані про активність на цій платформі за участю незалежних торгівців. На підставі попередньої інформації, яка є у розпорядженні Єврокомісії, Амазон може використовувати у власних інтересах чутливу конкурентну інформацію про торгівців, про продукцію, яку вони пропонують, про обсяги та умови продажу на ринковому місці тощо.

Нагадаємо, 15 липня у Німеччині понад дві тисячі робітників семи центрів Amazon розпочали страйк через зарплату на щонайменше два дні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook