ESA планує відправити послання до Полярної зірки

Європейське космічне агентство (ESA) запустило проект, в рамках якого планує провести опитування інтернет-користувачів і відправити результати в космос

Проект має назву "Проста відповідь на просте питання", передає depo.ua.

Щоб взяти в ньому участь, достатньо зайти на офіційний сайт, залишити своє ім'я та дані про місто/країну проживання, а також відповісти на одне питання. Воно звучить наступним чином: "Як наші нинішні екологічні взаємодії формують майбутнє".

ESA буде приймати відповіді до 16 вересня поточного року. Після цього всі думки інтернет-користувачів будуть відправлені до Полярної зірки за допомогою антени, розташованої на станції Cebreros в Іспанії.

Європейське космічне агентство запустило проект з метою залучити якомога більше людей до "поточного діалогу про те, як наша цивілізація сприймає свою роль у формуванні майбутнього навколишнього середовища".

Раніше американські фізики з Каліфорнійського університету запустили проект Voices of Humanity. Його автори планують відправляти в космос носії з персональними даними (зображеннями, текстами або відеозаписами) всіх, хто підтримає цей проект на Kickstarter.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"