UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

ЄС виділив €10 млн на підтримку біженців у Венесуелі

Євросоюз оголосив, що чергова сума у 10 мільйонів євро буде спрямована на підтримку переміщених осіб у Венесуелі, а також біженців із неї у сусідніх країнах

Про це повідомили в Єврокомісії, передає Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Спрямована через Інструмент ЄС з підтримки стабільності та миру, ця допомога дозволить здійснити негайні та конкретні дії щодо створення умов для їхнього майбутнього розвитку. Такий підхід вбиратиме три складові: зміцнення структур реєстрації та ідентифікації біженців і мігрантів, фінансування заходів задля зниження напруги та ризику насильства у країнах, що їх приймають, а також на зменшення уразливості жінок, дівчат і підлітків перед сексуальною та трудовою експлуатацією", – йдеться у повідомленні.

За даними Єврокомісії, найбільше переміщених осіб з Венесуели нині приймає Колумбія – близько 1,5 мільйона біженців. Загалом за останні два роки внаслідок погіршення соціально-економічної, політичної та безпекової ситуації у Венесуелі свої домівки мусили полишити понад 4 мільйони людей.

Нагадаємо, 5 вересня американський уряд оголосив про виділення додаткової гуманітарної допомоги для Венесуели в розмірі $120 млн з метою подолання наслідків кризи в регіоні

Довідка: 23 січня у Венесуелі стався переворот. Лідер опозиції Хуан Гуайдо оголосив себе президентом.

За деякими даними, під час протестів у Венесуелі загинуло 35 людей, 976 осіб затримали.

Станом на 6 березня 54 країни світу визнали законним лідером Венесуели Хуана Гуайдо, якого парламент оголосив тимчасовим президентом на зміну режиму Ніколаса Мадуро. 

29 травня у Норвегії завершилися переговори між представниками влади й опозиції Венесуели без результату – сторони не досягли згоди.

12 липня представники влади і опозиції Венесуели під час переговорів на Барбадосі домовилися перевести мирний діалог на постійну основу.

Росія у конфлікті в Венесуелі, куди вона інвестувала мільярди доларів, підтримує режим Мадуро.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook