Експерти ОЗХЗ таки зайшли в сирійську Думу

Фахівці місії Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) відвідали одне з місць ймовірної хіматаки в сирійському місті Дума для збору зразків

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт організації.

"Група в складі місії зі з'ясування фактів Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) сьогодні відвідала одне з місць у Думі (Сирійська Арабська Республіка), щоб зібрати зразки для проведення аналізу в зв'язку з передбачуваним використанням хімічної зброї 7 квітня 2018 року", - повідомили в ОЗХЗ.

Відзначається, що представники організації проведуть оцінку ситуації і розроблять подальші кроки.

Нагадаємо, 18 квітня голова Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) Ахмет Узюмджю повідомив, що група безпеки США, яка проводить розвідку в сирійській Думі, 17 квітня потрапила під обстріл.

17 квітня сирійські ЗМІ повідомили, що інспекторів ОЗХЗ впустили на місце можливого застосування військами президента Сирії Башара Асада хімічної зброї в Думі. Проте Вашингтон заперечив цю інформацію.

Згодом стало відомо, що ОЗХЗ вирішила відкласти початок розслідування щодо ймовірної хімічної атаки в сирійській Думі через несприятливу безпекову ситуацію в місті.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Сирія