Екс-радник Трампа готовий здати його у "російській справі", - ЗМІ

Адвокати колишнього радника президента США з національної безпеки Майкла Флінна припинили обговорення з юристами Дональда Трампа розслідування, яке веде спецпрокурор, що є сигналом можливого співробітництва Флінна зі слідством

Depo.Світ
24 листопада 2017 06:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляють чотири особи, знайомі з перебігом розслідування, передає Depo.ua з посиланням на New York Times.

Раніше адвокати Флінна ділилися інформацією з юристами Трампа про перебіг розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера. Видання повідомляє, що тепер така співпраця завершилася, зазначивши при цьому, що це не є прямим підтвердженням того, що Флінн співпрацює з Мюллером.

Нагадаємо, на початку листопада повідомлялося, що слідство зібрало достатньо доказів, щоб висунути звинувачення колишньому раднику президента США з питань безпеки Майклу Флінну в так званій "російській справі".

Як відомо, 14 лютого радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки Майкл Флінн подав у відставку через скандал, пов'язаний з його контактами з російським послом.

Крім того Флінн визнав, що отримував гонорари від російських ЗМІ. Так у декларації про доходи, поданій на початку квітня, підтвердив інформацію про отримання 45 тис. доларів від російського телеканалу RT за промову, виголошену в 2015 році на організованому телеканалом конференції.

Як повідомляють американські ЗМІ, в першому фінансовому звіті, який Флінн подав у лютому за кілька днів до своєї відставки, ці дані відсутні.

У травні комітет сенату США з розвідки зажадав від Флінна передати всі документи та записи про зв'язки з Росією.

У червні федеральні слідчі, які вивчають лобістські впливи колишнього радника з питань національної безпеки США Майкла Флінна, зацікавилися ролю колишнього бізнес-партнера Фліна – Біжана Кіана.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ