Екс-очільнику Nissan оголосили звинувачення у приховуванні $45 млн

Екс-очільнику Nissan Motor Co Карлосу Гону, його помічнику Грегу Келлі та самій компанії-автовиробнику оголосили обвинувачення в приховуванні близько 44,5 млн дол доходів Гона з 2010 по 2015 роки

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Kyodo News.

"Колишньому голові Nissan Motor Co. Карлосу Гону, його близькому помічнику Грегу Келлі та японському виробнику автомобілів у понеділок було пред'явлено звинувачення в приховуванні приблизно 5 млрд єн (44,5 млн дол. США) доходів Гона у фінансовій звітності компанії за п'ять років до березня 2015 року", - йдеться в повідомленні.

Японська служба контролю за цінними паперами подала кримінальну скаргу на Гона, Келлі та Nissan у зв'язку з приховуванням 5 млрд ієн в період з 2010 по 2015 рік. А у зв'язку з тим, що прокурори також підозрюють Гона в приховуванні ще 4 млрд за період з 2015 по 2018 рік, загальна сума позову в підсумку може становити 9 млрд єн (80 мільйонів доларів).

Гон і Келлі не визнають себе винними. Вони стверджують, що сума післяпенсійних виплат Гону не підлягала обов'язковому декларуванню, тому що не була офіційно зафіксована.

Нагадаємо, 19 листопада правоохоронні органи Японії затримали голову автомобільного альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi Карлоса Гона – одного з найуспішніших менеджерів світового автопрому. Його підозрюють у порушенні японського фінансового законодавства.

22 листопада Рада директорів Nissan Motor проголосував за звільнення Карлоса Гона з посади голови після його затримання.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна