Путін зробив екс-дружину мультимільйонершою, - ЗМІ

Колишня дружина президента Росії Володимира Путіна підтримує фонд Центру міжособистісних комунікацій, який володіє історичною нерухомістю в Москві, і отримує мільйони доларів від орендарів

Depo.Світ
19 травня 2017 13:15
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в розслідуванні агентства Reuters, передає Depo.ua.

Згідно з корпоративними документами, будівля була реконструйована за сприяння соратників Путіна, а дохід від оренди виплачується приватній компанії, що належить людині, чиє ім'я збігається з дівочим прізвищем колишньої дружини Путіна.

Йдеться про так званий будинок Волконських на Водзвиженці, який нині належить Центру міжособистісних комунікацій.

Згідно з матеріалами розслідування, фонд ЦМК був створений в 2002 році, а у вересні 2006 року "Российская газета" назвала Людмилу Путіну "попечителем" організації.

Центр міжособистісних комунікацій має офіс в будинку Волконських, проте більша частина будівлі здана орендарям, в тому числі двом великим банкам: VTB і "Сбербанку".

Орендарі сплачують орендну плату компанії під назвою "Меридіан", яка на 99% належить компанії "Інтерсервіс", яка, згідно з державним реєстром юридичних осіб, повністю належить з 2014 року жінці на ім'я Людмила Олександрівна Шкребнєва (дівоче прізвище екс-дружини Путіна, - ред.).

Агентство Reuters не змогло встановити сукупний дохід, який отримує "Меридіан" від здачі в оренду приміщень в московській власності, однак зазначає, що виручка компанії за 2015 рік склала 225 млн рублів.

Водночас журналісти припускають, що доходи "Меридіана" не дійшли до його головного власника - "Інтерсервісу", який повідомив, що виручка в 2015 році склала всього 2,4 млн рублів, а чистий прибуток - 1,76 млн рублів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ