Два дні без новин: Грецькі ЗМІ оголосили страйк

Провідні профспілки журналістів Греції оголосили дводобовий страйк у всіх ЗМІ - з 6:00 вівторка, 24 жовтня, і до 6:00 четверга, 26 жовтня

Depo.Світ
24 жовтня 2017 09:58
ФОТО: depo.ua

Заява про страйк підписали Союз журналістів щоденних афінських газет, Союз журналістів періодичного електронного друку, профспілки журналістів Салоніків і Македонії і Фракії, передає Depo.ua з посиланням на "РИА Новости".

Страйк оголошено "для порятунку Єдиної журналістської організації додаткового страхування і допомоги EDOEAP", завдяки якій співробітники ЗМІ отримують додаткові пенсії та медичну допомогу.

Журналісти вимагають зберегти систему додаткового соціального страхування, припинити порушення трудових і соціальних прав працівників засобів масової інформації. Працівники преси також вимагають свободи друку.

Під час страйку два дні не будуть виходити новини на радіо і телебаченні, призупинять роботу більшість новинних сайтів.
Страйк оголошено в день, коли прем'єр-міністр Алексіс Ціпрас буде перебувати в Епірі на півночі Греції, де він виступить на регіональній конференції з виробничої реконструкції.

Це третій страйк журналістів за місяць.

Нагадаємо, на початку жовтня грецькі журналісти проводили добовий страйк на знак протесту проти недостатнього фінансування галузевого фонду соціального страхування через урядові заходи жорсткої економії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ