ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Дутерте кинувся миритися з ісламістами

Президент Філіппін Родріго Дутерте пообіцяв прискорити прийняття нового закону про автономію одного з регіонів країни з метою припинити насильство

Depo.Світ
17 липня 2017 21:38
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Reuters.

Протягом 20 років між владою Філіппін і мусульманськими сепаратистами з угрупування Moro Islamic Liberation Front (MILF) існував військовий конфлікт, в результаті якого гинули і мирні громадяни.

В рамках закону мусульманські частини південного острова Мінданао будуть перетворені в автономний регіон зі своєю виконавчою, законодавчою та податковою владою.

"Дозволю собі сказати вам, мої брати ... Я буду підтримувати і прискорювати прийняття цього документа", - зазначив Дутерте на церемонії щодо законопроекту.

Відзначається, що законопроект стане важливим досягненням для Дутерте, який 22 роки був мером одного з міст на острові Мінданао, а на посаді президента країни зробив мирні договорів з мусульманськими сепаратистами пріоритетом в роботі влади.

Нагадаємо, президент Філіппін Родріго Дутерте звернувся із закликом до ліворадикальних повстанців і сепаратистів приєднатися до боротьби на півдні країни проти терористичних угруповань "Мауте" і "Абу Сайяф", які присягнули на вірність "Ісламській державі".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ