ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дуда хоче від України конкретних кроків щодо ексгумації поляків

Президент Польщі Анджей Дуда сподівається, що у питанні ексгумацій останків польських жертв війн та конфліктів на території України будуть вжиті конкретні кроки

Depo.Світ
20 лютого 2018 12:39
ФОТО: depo.ua

Про це заявив віце-голова канцелярії президента Польщі Павел, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Польське радіо".

За словами чиновника, Дуда висловив сподівання, що згідно з домовленостями, між ним та президентом України Петром Порошенком, будуть зроблені конкретні кроки.

"Ми віримо, що ця заява, слова пана президента, а також заява канцелярії президента, буде зауважена, прийнята українською стороною і, звісно, ми звертаємо на це увагу наших українських партнерів", – підкреслив Муха.

Також посадовець звернув увагу, що нещодавній візит Дуди в Литву дав дуже позитивні результати і поліпшив польсько-литовські відносини. Він висловив сподівання, що відносини між Польщею та Україною також покращаться.

"Цей польсько-український діалог також потрібно вести зважено і розсудливо. Однак ми займаємо однозначну позицію, якщо вважаємо, що деякі речі не виконуються належним чином", – зазначив він.

За інформацією директора Українського інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича, у Польщі протягом 2014-2017 років відбулися 15 актів вандалізму на українських місцях пам'яті, в тому числі - на могилах.

Нагадаємо, вчора у Дуди назвали природним погіршення відносин з Україною після прийняття закону про Інститут національної пам'яті (ІНП) Польщі є природним

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ