Дружина "язика" Путіна попалася на фінансових маніпуляціях у США

Дружина прес-секретаря президента Росії, колишня фігуристка Тетяна Навка приховувала свої закордонні рахунки від влади США і незаконно користувалася податковими пільгами

Про це йдеться в розслідуванні центру "Досьє" (проект Михайла Ходорковського з розслідувальної журналістики) і британської газети The Guardian, передає Depo.ua з посиланням на DW.

Як випливає з публікації, Тетяна Навка щонайменше до 2013 року заповнювала декларації як дружина фігуриста Олександра Жуліна, з яким розлучилася ще в 2010 році. У США для подружніх пар передбачені податкові послаблення, Навка і Жулін продовжували користуватися ними через кілька років після розірвання шлюбу.

Крім того, в лютому 2014 роки Тетяна Навка відкрила три банківські рахунки в Швейцарії, а також створила офшорну компанію на Британських Віргінських островах. Закони США зобов'язують в таких випадках повідомляти владі про свої закордонні рахунки, але Навка цього не зробила.

Рахунок в Швейцарії Тетяна Навка, мабуть, так і не закрила: кілька днів тому журналісти перерахували на нього 5 євро, і гроші дійшли. Це порушує російські закони: як дружина держслужбовця Навка не має права мати рахунки в зарубіжних банках.

Також в 2014 році Навка придбала будинок в елітному селищі на Рубльовці, нерухомість обійшлася їй в 300 млн рублів. Ринкова вартість будинку вдвічі вища, тому журналісти центру "Досьє" припускають, що причиною зниження ціни могло стати ухилення від сплати податків або хабар.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна