Доки Україна не в ЄС, в кордоні потрібно "попробивати якомога більше дірок", - спікер Сейму Польщі

Спікер Сейму Польщі Марек Кухцінський заявив, що доки Україна не входить до складу Європейського Союзу, в кордоні потрібно "попробивати якомога більше дірок"

Depo.Світ
22 жовтня 2017 20:56
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на УНІАН.

Розмова відбулась під час спільних зі спікером Верховної Ради України Андрієм Парубієм відвідин місця будівництва прикордонного пункту пропуску між Україною та Польщею "Мальховіце – Нижанковичі" (Львівська область – Підкарпатське воєводство).

"Ми свідомі того, що кордони мають бути, тому що так наказує міжнародне право. Але до того часу, доки Україна не буде в Європейському Союзі, то в цій лінії кордону потрібно попробивати якомога більше дірок, щоб люди могли користуватися цими переходами", – сказав Кухцінський.

Водночас, додав він, що найкраще було би, якби Україна увійшла до Європейського Союзу і тоді ми не повинні були б думати про ці переходи.

"Але це, так, насправді, мільйони євро. Краще їх віддати на підвищення заробітної плати кожного з нас, на будівництво доріг і краще життя людей", – зауважив Кухцінський.

Нагадаємо, раніше голова Верховної Ради України Андрій Парубій розповів про чотири нові пункти пропуску, які планується побудувати на кордоні з Польщею.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ