ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дефібриллятори, шприци та ножиці: Стало відомо, що везли в багажі вбивці Хашкаджі (ФОТО)

Багаж, який був доправлений у Стамбул разом з 15 представниками "команди вбивць" містив ножиці, дефібрилятори та шприци, які можливо, були використані проти журналіста Джамаля Хашкаджі, вбитого в саудівському консульстві в Стамбулі

Depo.Світ
13 листопада 2018 17:18
ФОТО: depo.ua

Багаж, перевезений командою, завантажили на два літаки, які покинули Ер-Ріяд 2 жовтня о 15.20 і 19.46 (за Грінвічем), повідомляє Depo.ua з посиланням на видання Sabah.

У багажі було 10 телефонів, 5 рацій, внутрішні переговорні пристрої, шприци, 2 дефібрилятори, прилад для радіоперешкод, степлери, ножиці.

Видання Sabah опублікувало знімки ренгенографічної перевірки, яку проходили валізи "команди вбивць" в аеропорту. Цей багаж, доправлений до Стамбула, мав статус дипломатичного.

Видання повідомляє, що команду очолював Махер Абдулазіз Мутреб, якого турецькі ЗМІ вже раніше називали керівником операції проти Джамаля Хашкаджі.

Фото: Sabah

Нагадаємо, 10 листопада Ердоган заявив, що передала аудіозаписи, пов'язані з вбивством саудівського журналіста Джамаля Хашкаджі Саудівській Аравії, США, Німеччині, Франції та Великій Британії.

6 жовтня прокуратура Стамбула почала розслідування у зв'язку зі зникненням журналіста-критика саудівського режиму Джамаля Хашкаджі.

1 листопада ЗМІ повідомляли, що тіло відомого саудівського опозиційного журналіста Джамаля Хашкаджі, якого вбили в консульстві Саудівської Аравії у Стамбулі (Туреччина), було знищене в кислоті.

Довідка. 6 жовтня прокуратура Стамбула почала розслідування у зв'язку зі зникненням журналіста-критика саудівського режиму Джамаля Хашкаджі.

За даними ЗМІ, журналіст зник в Туреччині після того, як увійшов в будівлю генконсульства Саудівської Аравії в Стамбулі.

13 жовтня стало відомо, що розумний годинник Apple Watch, що був на руці саудівського журналіста Джамаля Хашкаджі, записав момент його вбивства, а також розмови, які цьому передували.

Дещо пізніше джерело у генпрокуратурі Туреччини повідомило, що знайдено докази вбивства журналіста в посольстві Саудівської Аравії.

Підтвердження вбивства опозиційного журналіста було отримано після того, як турецька влада провела дев'ятигодинний обшук в генеральному консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі.

За даними CNN, тіло саудівського журналіста Джамала Хашкаджі після вбивства розчленували.

Джамаль Хашкаджі працював радником високопоставлених саудівських урядовців і був одним із найпомітніших у країні журналістів.

Однак із часу свого добровільного вигнання у минулому році він написав низку статей, критичних до кронпринца Мухаммеда, який після смерті батька у 2015 році прибрав до своїх рух надзвичайні повноваження.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ