CNN звинуватив Трампа в лобіюванні російських продуктів у США

Телеканал CNN заявив, що торгова політика президента США Дональда Трампа привела до того, що в їдальнях американських шкіл подаються рибні палички переважно з російського минтая

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт CNN.

У статті йдеться про те, що минтай, який виловлюють в Росії, піддається обробці в Китаї, після чого продається в США в замороженому вигляді.

Відзначається, що російський минтай коштує дешевше, ніж спійманий американськими рибалками. Телеканал зазначає, що через це до 2017-го року половина рибних паличок, які подаються в шкільних їдальнях США, були зроблені з російської риби, обробленої в Китаї.

За даними телеканалу, американські виробники рибної продукції очікували, що Трамп "все виправить", а введення мит в розмірі 10% на тисячі товарів з Китаю повинно було "стерти цінову перевагу російської риби".

Однак торговий представник США виключив російський минтай зі списку товарів, які обкладаються новими митами, тим самим посиливши положення американських рибалок.

При цьому відповідні китайські дії проти США припускають введення додаткових мит в розмірі 25% проти виробників минтая з Аляски, що обмежує їх доступ до ринку Китаю.

Нагадаємо, 15 червня 2018 року президент США Дональд Трамп офіційно оголосив про введення 25%-го мита на китайські товари.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна