Цифрова модернізація армій Європи коштуватиме 41 млрд євро

Найближчими роками Європі доведеться витрачати до 41 млрд євро на рік для модернізації своїх збройних сил в умовах все більш зростаючих цифрових і кібернетичних загроз

Depo.Світ
23 листопада 2017 14:57
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у звіті Мюнхенської конференції з питань безпеки, консалтингової фірми McKinsey та Берлінської школи управління Hertie, повідомляє Depo.ua із посиланням на Politico.

У звіті відзначається, що левова частка цих грошей повинна витрачатися на покращення підключення систем озброєння.

Це передбачає оновлення програмного та апаратного забезпечення та збільшення пропускної здатності, щоби переконатись, що навіть у віддалених районах війська не відрізані від систем озброєння, керованих цифровими мережами.

Аналіз, який має бути опублікований на наступному тижні, показує, що 28 країн-членів ЄС та Норвегія мають інвестувати від 27,2 до 40,8 млрд. євро на рік протягом наступних п'яти-семи років.

Гроші також підуть на створення спільних центрів для аналізу даних та найму більшого числа кіберфахівців для захисту цифрової інфраструктури від нападів.

"Хоча точні цифри важко визначити... ми оцінюємо, що в даний час в європейських силах існує близько 2,5 тис. до 3,5 тис. кібербійців", – йдеться в доповіді.

Водночас відзначається, що "це лише половина розміру кіберкомандування США, хоча Європа стикається з такими ж цифровими небезпеками".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ