Чоловік-повія розповів, на що готовий за $100 на годину

Чоловік, який працює повією, поспілкувався з користувачами Reddit і відповів на їхні запитання про професії та особисте життя

Depo.Світ
17 листопада 2017 18:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Daily Mail.

За словами працівника секс-індустрії, його типовою клієнтурою є жінки у віці від 30 до 45 років, які зазвичай непривабливі. За його словами, за весь час роботи була тільки одна клієнтка, яку він сам вважав гарячою.

На цю роботу він потрапив, використовуючи класифіковані рекламні сайти, щоб знайти клієнтів. Користувач, відомий тільки своїм ім'ям BlackLabelBaloo, навіть заявив, що у нього була дівчина, коли він починав. Втім, партнерка була проти такої професії.

Одного разу він отримав пропозицію від чоловіка, який запропонував заплатити 60 доларів, якщо вони зможуть полежати в ліжку без сексу. Однак чоловік-повія відмовився.

"Я ніколи не забував про це. Через роки я переїхав з Гаваїв в моє нинішнє місто проживання, втратив роботу і потребував способі оплати рахунків. Тому я відправив оголошення, в якому запитував, чи не хочуть геї пообніматься з милим хлопчиком за гроші", - розповів він.

Чоловік розповів, що клієнтки рідко бувають гарними, тому він повинен уявляти собі більш привабливих жінок.

"І так, секс за межами роботи як і раніше приємний", - розповів він.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ