Чоловік побив дружину до смерті, щоб вона не заважала знайомитися з іншими дівчатами

Дружина біржового маклера Рода Колвіна сильно обмежувала особисте життя свого чоловіка, тому він не придумав нічого кращого, ніж вбити її - такий висновок винесли у Манхеттенському суді

Depo.Світ
18 жовтня 2017 17:23
ФОТО: depo.ua

Про це передає Depo.ua з посиланням на New York Post.

Згідно з результатами судового засідання, 44-річний Род Колвін "мав інших подружок і хотів більшого".

Тіло його дружини Шель Данішевської знайшли в їх спільному домі. Шель лежала у ванній обличчям вниз. Захист звинуватили в тому, що суду не були передані дані про людей, з якими вона була в зв'язку, включаючи чоловіків. Захист в свою чергу заявив, що ці люди не є підозрюваними, але інформація про них буде надана.

Сторона підсудного, крім того, вказала на той факт, що на блискавці сумочки жінки були помічені сліди ДНК невідомого чоловіка. У зв'язку з цим доказом список підозрюваних у вбивстві жінки розширився. Зараз слідство намагається з'ясувати, кому могла належати невідома ДНК. Вбивство сталося в період запеклих суперечок між подружжям під час шлюборозлучного процесу.

Смерть жінки спочатку виглядала як нещасний випадок, але розтин показав, що у загиблої було вивернуті два ребра, а шийна кістка зламана. Після розлучення дружині Колвіна належала значна частина майна вартістю в 4 мільйони доларів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ