UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Через санкції США Huawei недоотримає майже $30 млрд виручки

Компанія Huawei готується до істотного скорочення продажів смартфонів як у кількісному, так і грошовому вираженні

Про це повідомляє "Еспресо" із посиланням на Bloomberg, передає Depo.ua.

"Ми не очікували, що збиток виявиться настільки великим. Ми певним чином підготувались, як я вже раніше розповідав на прикладі літака: ми захистили двигун і паливний бак, але не змогли вберегти інші компоненти. Але ми зможемо переродитися на ново до 2021 року", - Рен Женфей, засновник Huawei.

Минулого року китайська компанія Huawei зуміла відвантажити на світовий ринок рекордні 206 млн смартфонів. Водночас заявила про намір продати 250 млн смартфонів цього року та збільшити поставки до 300 млн наступного. У першому кварталі цього року на світовий ринок було відвантажено 59 млн смартфонів Huawei та Honor сумарно, що відповідало зростанню на 50,3% в річному вираженні. Але потім Huawei зіткнулася з протидією влади США через звинувачення в промисловому шпигунстві і це перекреслило реалізацію амбіціозних планів.

За попередніми оцінками керівників Huawei з продажів і маркетингу, цього року на закордонні ринки буде поставлено на 40-60 мільйонів смартфонів менше, ніж минулого. Пізніше засновник Huawei Рен Женфей підтвердив, що на зарубіжних ринках його компанія вже зазнала скорочення поставок приблизно на 40%. Він також додав, що через санкції США Huawei протягом найближчих двох років недоотримає близько $30 млрд виручки.

Нагадаємо, 16 травня президент США Дональд Трамп підписав указ, яким заборонив американським компаніям використовувати телекомунікаційне устаткування від постачальників, яких адміністрація розглядає як загрозу національній безпеці.

З того часу від співпраці з китайською компанією відмовилися Google, Intel, Qualcomm, Broadcom, ARM, AMD і багато інших виробників. Крім того, майбутній флагман Huawei Mate 20 Pro виключили з бета-тестування нової операційної системи Android Q, а організації Wi-Fi Alliance, JEDEC, SDA і PCIe анулювали членство Huawei.

21 травня США тимчасово дозволили Huawei відновити роботу на території країни

22 травня глава китайського МЗС Ван І заявив, що дії американської сторони проти компанії Huawei є "типовою економічної цькуванням".

США різними способами намагаються домогтися від Південної Кореї заборони на використання компаніями цієї країни устаткування китайської телекомунікаційної компанії Huawei.

12 червня стало відомо, що Huawei переніс запуск власного продукту через санкції США.

13 червня Huawei зажадала від американської компанії Verizon Communications виплату мита за видачу патентів в розмірі понад 1 мільярд доларів

Довідка: У січні 2019 року влада США звинуватила телекомунікаційну компанію Huawei в тому, що вона займалася на території США промисловим шпигунством і вчинила шахрайство, намагаючись обійти санкції проти Ірану.

На початку березня Huawei заявила про намір подати позов проти уряду США через оборонний закон, який був підписаний ще минулого року.

Документ посилює контроль над американськими урядовими контрактами з китайськими компаніями, включаючи Huawei, та посилює роль комісії, яка переглядає пропозиції, що пов'язані з іноземними інвестиціями.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme