Британців закликають підтримати на виборах до ЄП нову партію за членство Британії в ЄС

Президент Європейської ради Дональд Туск закликав британських виборців підтримати на виборах в Європарламент кандидатів від партії Change UK, що підтримують членство Британії в ЄС
 

Про це повідомляєDepo.ua  з посиланням на "Європейську правду".

Партія Change UK була сформована в квітні, коли 11 депутатів залишили лави консерваторів і лейбористів, щоб створити нову політичну силу.

Одним з канидадтів партії в Лондоні є Ян Вінсент-Ростовські, який працював в уряді Туска, коли він був прем'єр-міністром Польщі.

"Ян Ростовський працював зі мною в якості міністра фінансів Польщі протягом шести років, а потім в якості заступника прем'єр-міністра. Він не тільки був кращим міністром фінансів в Європі під час фінансової кризи, він також дуже хороший друг, який став би відмінним членом Європарламенту для Лондона, який, я знаю, він любить", - заявив Туск.

Вінсент-Ростовські відкинув критику про втручання Туска. "Це європейські вибори, тому Туск має повне право висловити свою думку", - написав він у Twitter.

Вибори до Європарламенту відбудуться в Великій Британії 23 травня.

Велика Британія візьме участь у виборах до Європарламенту, так як вже очевидно, що їй не вистачить часу для ратифікації угоди про вихід з ЄС в парламенті.

Нагадаємо, 21 травня уряд Британії ухвалив зміни в угоді про вихід з ЄС.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна