ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Британський астронавт вперше пробіг марафон в космосі

Наприкінці минулого року Британський астронавт Тім Пік пообіцяв, що пробіжить Лондонський марафон, перебуваючи на борту Міжнародної космічної станції
Depo.Світ
25 квітня 2016 16:25
ФОТО: depo.ua

24 квітня Пік стримав своє слово, ставши першим чоловіком, який пробіг марафон у космосі, передає depo.ua з посиланням на Новое время.

Оскільки забіг проходив в умовах невагомості, Піку довелося пристібнутися до бігової доріжки. Крім того, астронавту дали iPad, за допомогою якого він переглядав відео з лондонських вулиць.

Британський астронавт Тім Пік зміг пробігти 42-кілометровий Лондонський марафон за 3 години 35 хвилин.

У Twitter він написав, що пробіг 42 км, поки космічна станція пролетіла майже 100 тисяч км, і привітав усіх учасників марафону.

Тім Пік подолав 42-кілометрову дистанцію за 3 години 35 хвилин. Переможець Лондонського марафону Еліуд Кіпчоге зробив це за 2 години 3 хвилини. Пік не перевершив свій минулий найкращий результат, який був встановлений в 1999 році. Тоді він зміг подолати дистанцію за 3 години 18 хвилин, перебуваючи на землі.

Пік став першим астронавтом-чоловіком, який пробіг марафон в космосі. Першою жінкою була американка Суніта Уїльямс. У 2007-му році вона взяла участь у Бостонському марафоні, перебуваючи на борту МКС. Їй вдалося пробігти дистанцію за 4 години 23 хвилини.

Більше міжнародних новин читайте на Depo.Світ