Британських школярів навчать, коли можна погоджуватися на секс

Британський уряд оприлюднив нові інструкції для шкіл, в яких рекомендують навчати школярів основам сексуальної взаємодії, включаючи тему згоди на секс, починаючи з 11 років

Британських школярів навчать, коли можна…

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на «BBC Україна».

Цьому передувала парламентська доповідь, в якій говорилося, що уроки сексуальності та стосунків повинні стати обов'язковими для всіх школярів.

Борці за раннє статеве виховання обурені, відзначає видання, адже сьогодні в Британії діти стикаються з темою сексу просто усюди. Це призводить до того, що за кількістю вагітностей серед підлітків Велика Британія займає четверте місце серед усіх країн Євросоюзу.

Тому, як зазначає ВВС, британська влада відчуває необхідність щось змінити. За словами міністра освіти Ніккі Морган, діти відчувають величезний тиск, коли мова заходить про секс, і їм необхідна допомога, коли вони потрапляють у потенційно ризиковані ситуації.

«Ми зобов'язані домогтися того, щоб освіта, яку отримують наші дівчата, допомагала їм не тільки реалізувати свій освітній потенціал, а й готувала їх до життя в сучасній Великій Британії», - написала міністр в одній з британських газет.

А це означає, що дітей у школах необхідно навчати тому, як правильно давати згоду на статеві стосунки, навіть за умови, що за законом у такі відносини можна вступати тільки з 16 років.

Мова йде про дві потенційні ситуації. По-перше, влада хоче навчити підлітків правильній поведінці у звичайних романтичних стосунках зі своїми однолітками, які можуть зайти надто далеко, і коли одна або обидві сторони відчувають палке прагнення до фізичної близькості, до якої вони можуть бути не готові.

Однак значно більшу небезпеку несе інша ситуація. Британський уряд хоче навчити підлітків, як убезпечити себе від сексуальної експлуатації. Як зазначає видання, декілька скандалів з систематичним насильством над дівчатами з соціально незахищених верств з боку компаній дорослих чоловіків виявили той факт, що підлітки часто не усвідомлюють, що стають жертвами сексуальної експлуатації.

Читайте також на depo.ua: Данські діти отримуватимуть оцінки на уроках порно у школі.

 


 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"