Британія використовує в таємних операціях дітей-розвідників, - ЗМІ

У Великій Британії дітей використовують в таємних операціях для викриття терористів, злочинних угруповань і торговців наркотиками

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на The New York Times.

За даними видання, Комітет палати лордів висунув новий законопроект, який передбачає продовження періоду, протягом якого діти у віці до 18 років мають право працювати в якості "таємного джерела розвідки".

Згідно із законопроектом, термін такої "роботи" хочуть продовжити з одного до чотирьох місяців.

Автори ініціативи обгрунтовують це збільшенням кількості насильницьких злочинів в Англії та Уельсі. Відзначається, що кількість вбивств збільшилися на 12% у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. "Ми стурбовані тим, що надання молодим людям можливості брати участь в прихованій діяльності протягом тривалого періоду часу може піддати їх підвищеному ризику, їх психічному і фізичному благополуччю", - йдеться в доповіді Палати лордів.

В якості запобіжного заходу Міністерство внутрішніх справ країни пропонує проводити щомісячні перевірки на безпеку для всіх залучених молодих людей.

У МВС Британії вважають, що продовження терміну "роботи" зменшить адміністративний тягар, і негативні наслідки, оскільки діти більше не будуть змушені працювати в поспіху.

Колишній детектив, який працював з неповнолітніми інформаторами Девід Вікдекет зазначив, що найчастіше до такої "роботи" залучають дітей, які вже стикалися з порушеннями закону. Причому, каже він, залучають дітей у крайніх випадках.

"Часто виникає така помилка, що ми блукаємо по вулиці, щоб вербувати дітей. Це взагалі не так. Молоді люди зазвичай вступають в контакт з поліцією в результаті їх причетності до злочину або іншої форми екстремізму", - пояснив детектив.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #діти