BMW обшукали за підозрою в картельній змові

Центральний офіс концерну BMW у Мюнхені обшукали представники Європейської Комісії. Підстава - підозра щодо картельної змови німецьких автовиробників

Depo.Світ
20 жовтня 2017 18:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на DW.

Представники Європейської Комісії цього тижня провели обшуки в центральному офісі німецького автоконцерну BMW у Мюнхені. Підставою для проведення обшуків стали повідомленні ЗМІ про картельну змову німецьких автовиробників, до якої нібито причетний і баварський автовиробник. Про проведення обшуків повідомили в п'ятницю, 20 жовтня, в Єврокомісії та підтвердили у самій компанії, передає агентство AP.

Раніше в німецькому виданні Der Spiegel було опубліковано низку викривальних матеріалів, згідно з якими провідні німецькі автовиробники увійшли у картельну змову щодо дизельної технології та систем контролю шкідливих викидів. У BMW повідомили, що концерн надавав підтримку представникам Єврокомісії в їхній роботі, а саме проведення обшуків ще не означає початку антимонопольного розслідування. У концерні наголосили, що йому ніколи не закидали маніпуляції зі шкідливими викидами.

В Єврокомісії також заявили, що проведення обшуків не означає скоєння підприємством якихось протиправних дій. Натомість обшуки - лише перший крок у розслідуванні щодо підозри в порушеннях антимонопольного законодавства, наголосили в Брюсселі, передає інформагенція Reuters.

Концерн Daimler, який є конкурентом BMW, заявив, що виступатиме у зв'язку з підозрою німецьких автовиробників у картельній змові головним свідком.

Нагадаємо, що раніше на іншого німецького автовиробника, Volkswagen, подали до суду у США.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ