Білорусь натякнула, що Росія засмічує її неякісною нафтою: У Путіна мовчать

Білоруська сторона запропонувала російській компанії "Транснефть" механізм витіснення забрудненої хлорорганічними сполуками російської нафти з магістрального нафтопроводу "Дружба", при тому що в резервуарах в Білорусії накопичилося вже понад мільйон тонн "небезпечної некондиції", але відповіді поки не отримано

Про це повідомив в середу білоруський державний телеканал "Білорусь 1", передає Depo.ua із посиланням на РИА "Новости".

Проблема з якістю нафти, що надходить з Росії в Білорусію магістральним трубопроводом "Дружба" на півдні республіки, виникла минулого тижня. "Транснефть" визнала підвищений вміст в ній хлоридів і заявила про вжиття заходів для якнайшвидшого вирішення проблеми.

У Москві 23 квітня білоруська делегація провела переговори з "Транснефтью", розраховуючи, в тому числі, обговорити компенсацію за шкоду, заподіяну обладнанню білоруських НПЗ.

"Білоруська сторона пропонує витіснити суміш через Унечу до Усть-Луги, очистивши тим самим магістральні артерії", - було заявлено в ефірі телеканалу. Однак, за інформацією телебачення, від російської сторони не надійшло відповіді на питання про витіснення забрудненої нафти з білоруської ділянки нафтопроводу "Дружба" і резервуарів, де "з четверга зібралося понад мільйон тонн небезпечної некондиції".

Нагадаємо, влада Республіки Білорусь має намір до кінця 2019 року налагодити імпорт нафти через порти країн Балтії або України, яка стане заміною російській.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна