Багатотисячний марш у Римі: Проти міграційних законів люди виступали в жовтих жилетах

Тисячі людей на вулицях Рима протестували проти нового закону Італії, спрямованого на боротьбу з міграцією

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на AFP.

"Декілька тисяч людей вийшли на марш у суботу в Римі на знак протесту проти нового жорсткого закону Італії про боротьбу з мігрантами", - йдеться в повідомленні.

Дехто з демонстрантів був одягнений у жовті жилети з написами "Get up, Stand up for your rights" ("Вставай, заступися за свої права"), що є посиланням на відому пісню Боба Марлі.

За словами протестувальників, посилення антиміграційної політики країни лише збільшить кількість нелегалів в Італії і змусить людей йти в підпілля.

Указ, прийнятий парламентом Італії 28 листопада, зокрема вводить нову процедуру швидкого висилання "небезпечних" мігрантів і обмежує отримання посвідок на проживання.

Додамо, що у Франції в суботу, 15 грудня, поновилися антиурядові протести за участю руху "жовтих жилетів", під час яких до вечора в Парижі і передмістях було затримано 136 осіб, 96 з них - були арештовані.

Нагадаємо, вчора, 15 грудня, по всій Франції мобілізували 69 тисяч поліцейських для охорони правопорядку через п'яту хвилю протестів "жовтих жилетів".

Силовики застосували до протестувальників сльозогінний газ.

Загадом за час протестів "жовтих жилетів" зафіксували шість смертей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна