Ассанжу світить 175 років тюрми, - Мін'юст США

Засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж може бути засуджений до 175 років тюремного ув'язнення після пред'явлення йому низки нових звинувачень

Про це заявили в Міністерстві юстиції США, передає Depo.ua з посиланням на сайт відомства.

"У разі визнання винним йому загрожує максимальне покарання у вигляді 10 років позбавлення волі за кожним пунктом, за винятком змови з метою здійснення комп'ютерного злому (звинувачення, пред'явлене Ассанжу раніше - ред.), за який йому загрожує максимальне покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі", - уточнюється в тексті.

При цьому в міністерстві наголосили, що терміни, до яких зазвичай засуджуються обвинувачені за вчинення федеральних злочинів, нижче максимально можливих.

Нагадаємо, 1 травня Лондонський суд засудив засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа до 50 тижнів ув'язнення у справі про порушення умов звільнення під заставу.

Довідка: 11 квітня в Лондоні у посольстві Еквадору британська поліція затримала засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа.

Згодом Скотленд-Ярд підтвердив арешт Ассанжа за запитом США.

У разі визнання американським судом засновика WikiLeaks Джуліана Ассанжа винним в інкримінованих злочинах йому загрожує до п'яти років позбавлення волі.

Згодом міжнародна анонімна мережа хакерів і активістів Anonymous стала погрожувати Великій Британії і її прихильникам по всьому світу - "відпустіть Ассанжа або поплатитеся".

WikiLeaks стверджує, що міністерство юстиції США намагається завести справу проти Джуліана Ассанжа на підставі закону про шпигунство, який передбачає максимальне покарання у вигляді смертної кари.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #США