Англійська церква назвала турецьку модельєрку сатаністкою

Представники Англіканської церкви засудили показ модельєра турецького походження Діляри Фіндікоглу (пройшов у рамках Лондонського тижня моди), назвавши його "богохульственним"

Depo.Світ
25 вересня 2017 19:39
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Breitbart.

Шоу проходило в приміщенні діючої церкви Святого Андрія в лондонському районі Холборн, а в одязі використовувалися аксесуари, які зазвичай асоціюються з сатанізмом. Зокрема, на обличчях деяких моделей була зображена перевернута п'ятикутна зірка, а апофеозом показу став вихід на подіум моделі-трансвестита Вайолет Чачко з укладеними у вигляді рогів волоссям.

Представники Лондонського дієцезії (церковний округ, відповідний православній єпархії) принесли вибачення парафіянам, пояснивши, що при наданні дозволу на проведення показу, не знали, якого роду одяг і аксесуари будуть демонструватися.

Колишній єпископ Рочестера преподобний Майкл Назір-Алі назвав показ "богохульственним" і "таким, що ганьбить ім'я Христа".

Богослов Адріан Хілтон в своєму блозі описав шоу як "вихваляння Люцифера" і "прославляння шанування демонів". У той же час він зазначив, що правила Англіканської церкви забороняють азартні ігри, куріння і проведення аукціонів в церковних приміщеннях, але нічого не говорять про використання їх для поклоніння дияволу.

Нагадаємо, що на Росії обізвали предтечею сатаністів письменника Джона Толкіна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ