Американський експерт назвала сім найбільш важливих етапів стосунків

Чому шлюб – це далеко не все

"Шлюб – серйозний етап у стосунках, але кохання і партнерство не обмежуються словами "я згоден", - пише експерт із розлучень Бріттані Вонг у колонці для Huffington Post, передає Depo.ua.

Вона називає сім етапів стосунків, які не менш важливі, ніж шлюб:

1. Позбавлення від перших ілюзій

На ранніх етапах стосунків ви, як правило, дивитеся на партнера і на самі стосунки крізь рожеві окуляри. Але ваш зв'язок стає тільки міцнішим, коли ви усвідомлюєте, що ваш партнер може і не дотягувати до придуманої вами ідеалізованої його версії. Навчитися бути у стосунках із реальною людиною дуже важливо.

2. Перша пережита разом криза

Ви розумієте, що підходите один одному, коли допомагаєте своєму партнеру впоратися з непростим періодом у його житті. Це означає, що ваші стосунки досить сильні, щоб пережити будь-яку кризу.

3. Прийняття того, що стосунки – це не завжди 50/50

Ми любимо уявляти, що кожен із партнерів відповідає за 50% всього, що відбувається у стосунках. Але обов'язково будуть моменти, коли одному з вас доведеться вкладати більше – наприклад, через хворобу іншого або втрату роботи. І ці моменти стануть перевіркою для ваших стосунків, але також і зміцнять їх.

4. Сміх під час сексу

Будьмо чесними: секс не завжди сексуальний. Іноді він виглядає страшенно ніяково. І важливий етап стосунків – коли ви можете посміятися над своїми фантазіями або над несподіванкою, що сталася в ліжку.

5. Щире вибачення за завдану образу

Коли ви перебуваєте у стосунках, ви неодмінно раните один одного – навмисно чи ні. Але важливо те, що ви робите далі. Дуже важливе вміння щиро вибачитись і визнати свою провину.

6. Досягнення чогось важливого (разом)

Не важливо, це купівля вашого першого будинку або тренування зі щеням, але досягнення чогось удвох, як команди – серйозний етап.

7. Коли ви бачите гірший бік один одного і все одно зберігаєте кохання

Фаза "медового місяця" - це легко. Але справжнє кохання перевіряється, коли ви бачили свого партнера роздавленим і нещасним, але як і раніше хочете бути з ним.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"