Американець вирядився у костюм стіни: Трамп був у захваті

Громадянин США прийшов на мітинг на підтримку президента Дональда Трампа в костюмі стіни, і потрапив на трибуну, де виступав американський лідер

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на The Daily Dot.

Це сталося на мітингу в Пенсільванії. За даними видання, американець прийшов підтримати Трампа в піджаку, краватці і брюках, пофарбованих під цегляну стіну. В руках він тримав табличку з написом #BuildMe (#ПобудуйМене).

Коли Трамп побачив чоловіка, він був у захваті, покликав його на сцену, потиснув руку і поставив кілька запитань.

Нагадаємо, цього місяця Пентагон виділив майже $650 млн на будівництво стіни на кордоні США і Мексики

Міністерство оборони США підписало з двома приватними компаніями контракти на будівництво ділянок стіни на кордоні з Мексикою.

Наприкінці березня стало відомо, що Пентагон виділить $1 млрд на будівництво стіни, яка буде зведена на кордоні між США і Мексикою.

У лютому конгрес США схвалив бюджет, який передбачає виділення $1,37 млрд на будівництво стіни на кордоні США і Мексики.

1 серпня 2018 року Трамп оголосив, що на кордоні Мексики та Сполучених Штатів Америки розпочалося будівництво стіни.

Згодом Трамп повідомив, що американська влада на зведення стіни на кордоні з Мексикою для вирішення проблем нелегальної міграції вже витрачено $ 3,5 млрд.

Раніше Трамп казав, що одна із причин, згідно з якою США необхідно побудувати стіну на кордоні з Мексикою, – рекордне зростання кількості вбивств упродовж минулого року.

Як відомо, у січні 2017 року Трамп підписав указ про будівництво стіни на кордоні з Мексикою та посилення міграційної політики. При цьому президент США наполягав, що вартість стіни сплатить Мексика.

Проте у травні 2018-го президент Мексики Енріке Пенья Ньєто заявив, що країна не буде платити за будівництво стіни вздовж кордону з США.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна