Агресія Росії на морі: Спікер парламенту Словаччини не вірить у версію України через Бабченка

Спікер Національної ради Словаччини Андрій Данко заявив, що не довіряє президенту України Петру Порошенку, а також української версії події в Азовському морі 25 листопада через історію з нібито вбитим журналістом Аркадієм Бабченком

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу очолюваної Данком Словацької національної партії (SNS).

"Я не та людина, яка довіряє Порошенку. Знову ж, за повідомленнями, Україна вже обдурила з померлим журналістом Аркадієм Бабченком. Ми повинні спокійно подивитися на всі події і факти, але насправді я боюся, що деякі люди з нами знову просто грають", – сказав він.

Він також додав, що поки не можна вимагати від Словаччини негайного засудження події в Азовському морі і "мільйони санкцій".

"Для нас дуже небезпечно, якщо напруженість посилюється. Але настільки ж небезпечно для нас робити заяви з дня на день на основі статей з медіа", – вказав Данко.

"Також необхідно сприймати конкретну ситуацію в Україні – не все біле або чорне. Ми молимося, щоб цей конфлікт зупинився якомога швидше дипломатичними засобами. Однак санкції неефективні. Словаччина має наполягати на такому тиску, щоб обидві сторони сідали за стіл переговорів і вирішували питання без воєнного стану", – підсумував він.

Нагадаємо, 25 листопада російські кораблі протаранили український буксир, після чого обстріляли українські кораблі і захопили їх у полон.

26 листопада представник Росії в ООН Дмитро Полянський звинуватив Україну у загрозі міжнародній безпеці і закликав покарати її за це, але Радбез ООН відхилив пропозицію Росії і розглянув пропозицію України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна