ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Агресія Росії: Фінляндія вдосконалює бункери і тунелі на випадок нападу

Влада Фінляндії активно вдосконалює систему бункерів і тунелів під Гельсінкі, щоб вона була здатна витримати російську агресію

Depo.Світ
17 липня 2017 16:42
ФОТО: depo.ua

У Міноборони країни заявили, що подібні заходи пояснюються загостренням відносин між заходом та Росією, повідомляє Depo.ua з посиланням на Daily Mail.

"Ми зробили висновки з Другої світової", - заявили у відомстві.

За даними The Wall Street Journal, загальна протяжність системи бункерів складе близько 200 кілометрів. У мирний час підземні об'єкти використовуватимуть з цивільною метою, але в разі оголошення війни вони протягом декількох днів зможуть бути переобладнані в притулки та командні центри.

В підземному місті можна буде розмістити усе населення Гельсінкі (понад 600 тисяч чоловік). Сучасна система комунікацій забезпечить евакуйованих безперебійним зв'язком й дозволить урядові керувати у випадку військової загрози.

Видання зазначає, що основне занепокоєння у фінів наразі викликають майбутні російсько-білоруські стратегічні навчання "Захід-2017".

Нагадаємо, фінська влада отримала розширені повноваження у тих випадках, коли безпеці в країні загрожують "зелені чоловічки". Вдатися до такого кроку було вирішено після вирішення нової російської методики ведення "гібридної" війни на сході та півдні України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ