Суд відклав останнє слово Януковича. Його допитають з ліжка (ОНОВЛЕНО)

Оболонський райсуд Києва задовольнив клопотання захисту екс-президента України Віктора Януковича, якого судять за підозрою у державній зраді, відкласти судове засідання 

Відповідне рішення суд ухвалив сьогодні, 19 листопада, інформує Depo.ua.

"У мене відбулася коротка зустріч з Віктором Януковичем у лікарні. Його госпіталізували через важку травму. Він перебуває на лікуванні і фактично не має можливості самостійно пересуватися, піднятися з ліжка. Я отримав довідку з лікарні про попередній діагноз, який йому встановили, згідно неї приблизний строк перебування на лікуванні – два-три тижні", - розповів адвокат Олександр Горошинський, оголошуючи клопотання.

Адвокат також попросив суд звернутися до російського медзакладу, в якому перебуває Янукович, надати точний діагноз екс-президента.

"Я прошу врахувати ці обставити як належну причину неможливої участі у засіданні. Крім того, я вкотре звертаюся з клопотанням до суду про необхідність забезпечення участі Януковича у суді за допомогою відеоконференцзв'язку", - додав Горошинський.

Захист також підтвердив бажання Януковича взяти участь в судовому засіданні і надати свідчення щодо справи про держзради.

Заслухавши аргументи сторони захисту, суд вирішив відкласти судове засідання у справі Януковича на 9 ранку 5 грудня.

При цьому суд вирішив надати останнє слово підсудному, не зважаючи на його стан.

"Щодо неможливості піднятися обвинуваченому з ліжка, суд повідомляє, що неодноразово Оболонський райсуд проводив відеоконференції з підозрюваними, обвинуваченими і потерпілими, які зверталися зі своїми свідченнями з лікарняного ліжка. Тому це не виключна практика, якщо обвинувачений Янукович Віктор Федорович до визначеної судом дати не зможе вилікуватися, тут не вважатиме проявом неповаги, якщо він виступить з останнім словом сидями чи лежачи на лікарняному ліжку", - сказав головуючий суддя Владислав Дев'ятко.

Водночас суд не бачить необхідності звертатися до лікарні, в якій перебуває Янукович, з проханням уточнити його діагноз.

Нагадаємо, 6 листопада суд викликав Януковича на судове засідання 19 листопада для виголошення останнього слова у справі.

Однак 17 листопада у ЗМІ з'явилася інформація про те, що Януковича привезли в лікарню із серйозною травмою хребта, яку він отримав під час гри в теніс. Писали навіть, що політик перебуває в реанімації.

Пізніше адвокат Януковича повідомив, що Янукович пролежить в лікарні кілька тижнів і не виступить у суді.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #суд