"Майн Кампф" стала бестселером у Німеччині

Книга "Гітлера. Mein Kampf. Критичне видання" стала бестселером у Німеччині, що здивувало співробітників Інституту сучасної історії в Мюнхені
Depo.
3 січня 2017 16:55
ФОТО: depo.ua

Про це розповів директор установи Андреас Віршінг, передає Depo.ua з посиланням на Tagesspiegel.

Спочатку IfZ підготував 4 тисячі примірників двотомника. "Зараз ми продали вже 85 тисяч книг. В кінці січня вийде шостий тираж (...) Ніхто не міг розраховувати на таке", - розповів Віршінг.

За його словами, після першого ажіотажу в суспільстві розрослася професійна дискусія, текст почали вивчати і оцінювати з професійної точки зору. Директор IfZ також зазначив, що неоднозначно ставиться до пропозиції вивчати книгу в школах.

Віршінг повідомив, що зараз готується французьке видання "Майн кампф". "Це буде не переклад слово в слово. Він буде укорочений і перероблений", - пояснив він. Директор інституту додав, що добре було б зробити переклад на англійську мову, оскільки це допоможе охопити більшу аудиторію.

У січні 2016 року книжку Гітлера вперше за 70 років поступила в продаж в Німеччині. Перший тираж розкупили в інтернеті ще до офіційного початку продажу.

Більше міжнародних новин читайте на Depo.Світ