Як грає "збірник" Зінченко, якого Ахметов хоче дискваліфікувати (СТАТИСТИКА)

18-річний Олександр Зінченко, який дебютував у складі збірної України в матчі з Іспанією, свого часу втік з "Шахтаря" до "Уфи"

Як грає "збірник" Зінченко, якого Ахмето…

Через втечу "Шахтар" подав до суду і вимагає, щоб ФІФА дискваліфікувала футболіста. Також гендиректор "гірників" Палкін звинуватив "Динамо" в тому, що гравця, якого могли переманити до збірної Росії, заграли за Україну, щоб не допустити російського варіанту. Докладніше про цю ситуацію можна прочитати у нашому матеріалі.

Далі ми розглянемо останню статистику виступів Олександра Зінченка у клубі та в збірній.

Статистика

Атакуючий півзахисник Олександр Зінченко у російській "Уфі" наразі провів 8 матчів. На рахунку Зінченка гол у ворота "Ростова" (1:2), а також гольовий пас у матчі з клубом "Кубань"(1:1) - це були стартові поєдинки сезону.

Загалом Зінченко чотири матчі розпочинав у старті, а в чотирьох виходив на заміну.

"Уфа" - "Ростов" - 1:2.  Вийшовши на 50 хвилині на заміну, Зінченко завдав два удари у ствір воріт, зробив 2 загострюючі передачі, забив гол, здійснив 30 передач - 79% точних. Оцінка - 7.88

"Кубань" - Уфа" - 1:1. Зінченко вийшов на 46 хвилині матчу. На 51 хвилині віддав гольову передачу на Ігбуна. В матчі Зінченко віддав 28 передач - 93.8% точних. Загострюючих пасів - 3. Один відбір м'яча. Оцінка - 7.48.

"Уфа" - "Зеніт" - 0:1. Зінченко вийшов на 73 хвилині матчу. На його рахунку 12 передач - 100% точних. Один загострюючий пас. Оцінка - 6.42

"Мордовія" - "Уфа" - 0:1. Зінченко розпочав матч у старті. Був замінений на 62 хвилині. Здійснив 23 передач - 75% точних. Один відбір м'яча. Оцінка - 6.15.

"Уфа" - "Локомотив" - 0:3. Зінченко вийшов на 46 хвилині матчу. Віддав 21 передачу - 68.8% точних. Один раз неточно пробив по воротах. Оцінка - 5.93.

"Динамо" Москва - "Уфа" - 2:0. Зінченко відіграв всі 90 хвилин. Віддав 37 передач - 65% точних, один загострюючий пас. На його рахунку 1 удар повз ворота, 2 обводки, 1 відбір м'яча. Оцінка - 6.45.

"Уфа" - "Урал" - 0:1. Зінченко розпочав матч у старті. Був замінений на 51 хвилині. Віддав 23 передачі - 70.6% точних. Один відбір м'яча. Оцінка - 5.92

"Анжі" - "Уфа" - 1:1. Зінченко розпочав матч у старті. Пішов з поля на 46 хвилині гри. Здійснив 14 передач - 66.7% точних. Більше нічим не запам'ятався. Оцінка - 6.42.

Україна - Іспанія - 0:1. Зінченко вийшов на заміну в матчі на 86 хвилині. Віддав 4 передачі - 50% точних. Оцінка - 5.90.

У збірних

Олександр Зінченко грав у збірних України U-16, а також U-17 (7 офіційних матчів, 1 гол), U-18 (6 матчів, 1 гол), U-19 (6 матчів, 1 гол), U-21 (1 матч), національна збірна (1 матч).