Український важкоатлет узяв два золота на чемпіонаті Європи

Сьогодні українець Олег Прошак на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики у Тбілісі завоював 2 золота (у поштовху та багатоборстві) і бронзу у ривку

Український важкоатлет узяв два золота н…

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на УНІАН.

Порошак у суперважкій ваговій категорії серед чоловіків (+ 105 кг) у першій вправі - ривку - використав усі три спроби, піднявши штангу вагою 190, 195, 200 кг Він посів 3 місце, поступившись Чингізу Могушкову з Росії (202) і грузину Іраклію Турманидзе (201).

У поштовху Прошак спочатку підняв штангу вагою 230 і 232 кг, а в заключній спробі впорався зі снарядом вагою 235 кг, завоювавши золото в цьому виді програми.

У сумі у Прошака 435 кг, Турманидзе - 435 кг (українець обійшов суперника по особистій вазі), Могушкова - 432 кг.

Таким чином, українська команда завоювала 12 нагород, з яких 8 золотих. Раніше по 3 золоті медалі взяли Юлія Паратова і Юлія Калина, а Анастасія Лисенко виграла 3 срібла.

Чемпіонат Європи з важкої атлетики проходив у Тбілісі (Грузія) з 11 по 18 квітня.