Україна не змогла дотиснути Словаччину

Матч відбору ЧЄ-2016 між Словаччиною та Україною завершився внічию 0:0

Як повідомляє depo.ua, впродовж матчу більше шансів забити мала наша збірна. Проте Коноплянка у першому таймі, а Кравець у другому змарнували власні нагоди.

В останню 15-хвилинку словаки мали ігрову перевагу, яку також не змогли втілити у гол.

У паралельному матчі групи С Іспанія перемогла Македонію з рахунком 1:0 та очолила групу, а Білорусь здолала Люксембург - 2:0.

Словаччина - Україна - 0:0

Словаччина: Козачик - Пекарік (Салата, 51), Шкртел, Губочан, Гьомбер - Куцка, Печовский - Мак (Стох, 84), Хамшик, Дюріш - Віттек (Якубко, 66)

Україна: Пятов - Федецький, Хачеріді, Ракицький, Шевчук - Степаненко, Рибалка - Ярмоленко, Ротань, Коноплянка - Кравець (Гладкий, 90+1)

Попередження: Хамшик, Гьомбер - Рибалка, Коноплянка, Степаненко

Положення команд: 1. Іспанія - 21, 2. Словаччина - 19, 3. Україна - 16, 4. Білорусь - 7, 5. Люксембург - 4, 6. Македонія - 3

У наступному матчі, 9-го жовтня, Україна зіграє в гостях проти Македонії.

Більше новин спорту читайте на Depo.Спорт.