Україна гідно поступилася Іспанії

Збірна України програла Іспанії на виїзді в матчі відбору ЧЄ-2016

Як повідомляє depo.ua, єдиний гол в матчі у першому таймі забив Мората. Українці в другому таймі мали кілька гольових моментів, але не змогли їх реалізувати.

Якщо в першому таймі наша команда програла центр поля, то у другій половині матчу Ротань, Степаненко та захисна лінія надійно відіграли проти іспанських гравців, не давши їм розігнатися.

Іспанія довела матч до перемоги і закріпилася на першому місці в групі C.

Іспанія - Україна - 1:0

Гол: Мората, 28

Іспанія: Касільяс - Хуанфран, Піке, Рамос, Альба (Бернат, 78) - Коку, Бускетс, Іско - Давід Сілва, Мората (Педро, 65), Іньєста (Касорла, 74)

Україна: П'ятов - Федецький, Кучер, Хачеріді, Шевчук - Ротань, Тимощук, Степаненко (Гармаш, 76) - Ярмоленко, Зозуля (Кравець, 32, Будковський, 90+1), Коноплянка

Попередження: Рамос - Федецький, Кравець, Кучер

У паралельних матчах в нашій групі Білорусь перемогла Македонію - 2:1, а Словаччина розтрощила Люксембург - 3:0.

Становище команд: 1. Словаччина - 15; 2. Іспанія - 12; 3. Україна - 9; 4. Білорусь - 4; 5. Македонія - 3; 6. Люксембург - 1.