Звіт Кличко за рік - реальний приклад відкритості міської влади, - експерт

Презентація звіту за рік роботи мера Києва Віталія Кличка - реальний приклад відкритості міської влади перед киянами
Depo.Влада
13 липня 2015 20:38
ФОТО: depo.ua

Про це заявив виконавчий директор АП "POLITCONSULTANT.org" Микола Волгов, передає depo.ua.

"Відкрита презентація річного звіту роботи мера Віталія Кличка - це вдала практика європейського формату. Не так давно в цьому ключі столична влада представила "Відкритий бюджет", тепер більш масштабно - результати роботи міського голови за рік. Сама манера доповіді була досить незвичною для українського политкума: Кличко не ховався за екраном телесуфлера, спілкувався з аудиторією, озвучив безліч реальних цифр і в кінці разом з усіма профільними заступниками відповів на питання журналістів. Такий підхід видає в ньому політика нового зразка", - заявив політичний консультант.

Експерт підкреслив важливість наявності в звіті соціально-орієнтованих досягнень у роботі міської влади. Наприклад, відкриття 163 точок продажу соціального хліба, установку 5 тисяч теплових лічильників, розв'язання проблеми забезпечення інсуліном, продаж 210 видів соціальних ліків, відкриття нових навчальних закладів.

"Робота в цих напрямках і правильне донесення інформації до киян позитивно позначиться на рейтингу столичної влади", - підкреслив він.

Також, за його словами, багато з тих фактів, що прозвучали під час звіту мера, раніше не були широко висвітлені і розтиражовані в пресі. Зокрема залучення 1,5 млрд. грн. інвестицій на розвиток міста, збільшення витрат на соцзахист на 2,4 млрд грн, ліквідація заборгованості перед бюджетом по комунальним підприємствам та багато іншого.

У той же час, Микола Волгов зазначив, що велика кількість цифр і фактів зробила презентацію трохи складною для сприйняття: "Цифр було багато. Кличко навмисно докладно розповідав про кожній соціальній програмі і про кількість відремонтованих автобусів. Це дуже інформативно, але, в той же час "перегрузило" увагу аудиторії".

Мітки: Кличко, влада