Звинувачений в хабарництві заступник Мельничука відсторонився від посади

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Ігор Любко попросив припинити його повноваження на час службової перевірки, але заперечує свою причетність до хабарництва
Depo.Влада
12 вересня 2016 10:15
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив сьогодні під  час апаратної наради Київської ОДА, передає depo.ua  з посиланням на прес-службу адміністрації.  

Зокрема, Любко заявив про необхідність детального розслідування і службової перевірки щодо інциденту з його затриманням.

"Я не порушував закон і діяв на своїй посаді заступника голови ОДА виключно в рамках законодавства та своїх посадових обов'язків. Мені нічого приховувати. Разом з тим я подав клопотання про створення робочої групи для проведення ретельної і незаангажованої службової перевірки. Щоб вона була неупередженою, прошу на час перевірки припинити мої повноваження на посаді заступника голови Київської обласної державної адміністрації", – зазначив Любко.

Він утримався від оцінок свого затримання, пославшись на таємницю слідства.

"Я надав необхідні пояснення слідчому. Впевнений, неупереджене розслідування підтвердить мою невинуватість", – повідомив Любко.

Нагадаємо, що 9 вересня Любка затримали в Києві за підозрою вимагання хабара. Після цього президент Петро Порошенко звільнив голову Київської ОДА Мельничука

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада