ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Звільненням Донбасу керуватиме Оперативний штаб

В Україні планують створити Оперативний штаб під керівництвом президента, який керуватиме органами влади у питанні нацбезпеки в Донецькій та Луганській областях

Depo.Влада
19 червня 2017 11:26
ФОТО: depo.ua

Такі зміни запровадять Законом України "Про особливості державної політики з відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донецької та Луганської областей України", який ближчим часом має бути внесений на розгляд парламенту, повідомило порталу Depo.ua джерело в Раді нацбезпеки і оборони.

Штаб плануватиме і контролюватиме виконання оборонних завдань, а також заходи із забезпечення економічної, інформаційної та екологічної безпеки у Донецький та Луганській областях.

Оперативним штабом керуватимуть президент України та начальник Генштабу – головнокомандувач Збройних Сил. Начальника штабу призначатиме та звільнятиме глава держави.

Новий орган керуватиме військово-цивільними чи військовими адміністраціями на Донбасі у питаннях нацбезпеки і оборони. Крім того, штаб працюватиме у взаємодії з СБУ, МВС, іншими державними органами, місцевим самоврядуванням та об'єднаннями громадян.

Детальні повноваження і час створення Оперативного штабу мають бути прописані у положенні, яке затвердить президент.

Нагадаємо, що за погодженням з президентом Петром Порошенком секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов запропонував завершити антитерористичну операцію на Сході України та розробити законодавчі зміни задля створення кращих можливостей для відновлення суверенітету України над окупованими територіями.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада