Звільнення губернатора Київщини, або чому грантоїди замовчали

Сергій Лещенко написав пост про відставку губернатора Київщини із заголовком: "Коломойський переміг Разумкова". Що тут не так?

Звільнення губернатора Київщини, або чом…

Давайте уявимо ситуацію, що людина голови Верховної Ради, губернатор якоїсь області, проти якого воює олігарх, пише заяву про звільнення в часи Порошенка. Який пост написав би Лещенко (в даному випадку Лещенко - це збірний образ грантоїда, який розігрує перед нами роль совісті нації, або по-простонародному целку, вибачте за грубість). Так от, заголовок був би таким: "Олігарх переміг Порошенка" або "Порошенко продався олігарху".

Що змінилося за останні півроку (завтра буде 6 місяців, як Зеленський по владі)? Грантоїди просто засунули язики в задницю. Чому? Бо бояться, що втратять фінансування. І ще втратять можливість заходити в якісь кабінети і роздувати щоки. Нова влада не жалує грантоїдів, їхні спонсори також поки кажуть, що поспішати не треба. А тому, залишається мімікрувати під ситуацію.

Але це лише частина проблеми. От написав губернатор Київщини заяву про звільнення. І я готовий повірити, що на нього натиснули.

Але є друга сторона медалі: ви хоч щось можете сказати про те, що хорошого збирався зробити голова Київської обласної адміністрації? Боюся, що навіть найближче оточення не знає. Чи мав він якусь стратегію? Я про неї точно не чув, як і майже всі жителі Київщини.

Я не ставлю під сумнів, що він хороший хлопець, але наша політика перетворилася (і задовго до Зеленського чи Порошенка) в клуб хороших хлопців.

Але ще гірше те, що з революції 2004 року наша політика перетворилася на футбольний чемпіонат, де фанати вболівають за хороших хлопців, при чому вони люблять свої команди безвідносно до результатів.

Саме з вирішення цієї проблеми треба міняти нашу журналістику і наше громадянське суспільство. Але про це ніхто не хоче навіть думати, адже це набагато складніше ніж просто побитися фанатським групам після футбольного матчу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"