Звільнений Бут, що пов'язав у Кабміні керівників ДСНС, відсудив крісло в Нацполіції

Окружний адмінсуд Києва поновив на посаді заступника начальника управління Головного слідчого управління Нацполіції Дмитра Бута
Depo.Влада
28 квітня 2016 17:30
ФОТО: depo.ua

Так, 28 квітня суд під час відкритого засідання завершив розгляд справи за позовом Бута і визнав протиправним рішення Нацполіції в частині включення позивача до списку поліцейських, які підлягають атестації та скасував наказ про його звільнення, повідомляє depo.ua  з посиланням на прес-службу суду. 

"Під час судового розгляду справи представники центральних атестаційної та апеляційної комісій Нацполіції ігнорували судові засідання, не з'являлися на них, попри те, що вони були належним чином повідомлені. Крім того, представники комісій не надали суду будь-яких доказів, які б доводили правомірність їхніх дій з атестації та звільнення Бута Дмитра Сергійовича з посади", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що саме Бут 25 березня 2015 року, під час засідання Кабінету Міністрів, висунув підозру в корупції голові Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергію Бочковському і його заступнику Василю Стоєцькому.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада